Přihlaste své dílo do soutěže Stavba roku Středočeského kraje 2017!

Hlavní stránka / Architektura / Přihlaste své dílo do soutěže Stavba roku Středočeského kraje 2017!

5.5.2017

Přihlaste své dílo do soutěže Stavba roku Středočeského kraje 2017! Pod záštitou hejtmanky Středočeského kraje ve spolupráci s Odborem památkové péče je otevřen čtvrtý ročník soutěže Stavba roku Středočeského kraje 2017. Vedení kraje chce prosazovat kvalitní stavitelství a architekturu všech typů staveb v regionu. Uzávěrka přihlášek je 30. června 2017, podrobné podmínky soutěže a přihlašovací formuláře jsou na adrese www.stavbaroku.cz.

Soutěž je vypsána na podporu kvalitních realizací všech typů staveb se snahou ocenit společné úsilí investorů, projektantů a dodavatelů.  „V letošním ročníku se nám společným úsilím podařilo snížit přihlašovací poplatek o třetinu na 5 000 Kč. Pokud se o poplatek rozdělí více přihlašovatelů, věříme, že nic nebrání tomu, aby se občané kraje mohli těšit na rozsáhlou přehlídku krásných staveb“, komentuje Ing. Jaroslava Pokorná Jermanová, hejtmanka Středočeského kraje.

Odborná porota udělí titul Stavba roku Středočeského kraje, Cenu hejtmanky, deset Zvláštních cen a Cenu veřejnosti. Slavnostní vyhlášení proběhne v říjnu 2017 na nově rekonstruovaném zámku v Panenských Břežanech. Do soutěže se mohou hlásit stavby všeho druhu: nové i  rekonstrukce, urbanistické realizace i úpravy krajiny, pozemní stavby - bytové i nebytové budovy, inženýrské stavby – stavby veřejné infrastruktury dopravní i technické, energetické i vodohospodářské stavby a stavby s realizovanými prvky Smart cities.
 
Do 30. 6. 2017 se mohou přihlásit stavby na území Středočeského kraje, které byly dokončené, uvedené do provozu nebo zkolaudované do konce června 2017. Soutěž se koná za přispění Středočeského kraje a pod záštitou hejtmanky Středočeského kraje ve spolupráci s Odborem památkové péče. Organizátorem a odborným garantem je Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Architektura | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

Všechna práva vyhrazena © 2018 NETservis s.r.o.