Realizace projektu Karlín Park je úspěšně u konce

Hlavní stránka / Developerské projekty / Realizace projektu Karlín Park je úspěšně u konce

4.3.2018

Realizace projektu Karlín Park je úspěšně u konce Daramis úspěšně dokončil další bytový projekt v Praze - Karlín Park. Kolaudace proběhla na konci ledna. První majitelé bytů se do komplexu nastěhují již na přelomu jara/léta. Projekt je situovaný v jedné z nejatraktivnějších pražských čtvrtí v Praze 8 – Karlíně a nabízí celkem 135 bytů a 12 komerčních jednotek ve třech bytových domech.

Projekt Karlín Park nabízí byty o velikosti od 1+kk do 4+kk. Součástí většiny bytů je prostorný balkón. K dispozici je pro obyvatele Karlín Parku také společná terasa. Obyvatelé Karlín Parku mohou využívat podzemní parkoviště a k ochraně jejich majetku slouží kamerový systém.

Daramis je realitní a investiční společnost, která se zabývá nákupem, výstavbou a správou rezidenčních včetně komerčních nemovitostí. Společnost vznikla v roce 2000 v České republice a trvale usiluje o vytváření nadčasových hodnot prostřednictvím realizace vysoce kvalitních projektů s vlastním inovačním know how a zákaznicky orientovaným přístupem. Daramis již úspěšně dokončil 22 projektů, které zahrnují více než 2500 bytů, a v současné době pracuje na nových rezidenčních projektech.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

Všechna práva vyhrazena © 2018 NETservis s.r.o.