PRAHA – Generální ředitel přední české developerské společnosti EKOSPOL Evžen Korec získal v minulém týdnu ocenění Manažer odvětví v segmentu výstavby nemovitostí, pronájmu a developmentu. Stalo se tak na galavečeru v rámci udílení prestižních cen Manažer roku 2012 na pražském Žofíně.

Vyznamenání majitele a generálního ředitele developerské společnosti EKOSPOL přichází v roce, kdy EKOSPOL slaví již 21. rok na českém realitním trhu a aktuálně je dle prodejů jedním ze dvou největších českých developerů. Společnost v tuto chvíli staví více než 600 bytů ve svých třech superlevných lokalitách a ještě během května rozšíří nabídku o dalších nejméně 250 bytů. Všechny dokončené byty má přitom EKOSPOL jako jediný z velkých developerů v Praze vyprodány.

Odborná porota ocenila především dlouhodobý a konzistentní vývoj společnosti od malé stavební firmy až mezi tři největší české developery, dlouhodobě vynikající prodejní výsledky, propracovaný systém optimalizace nákladů a také nezvyklou personální politiku společnosti.

„Ocenění manažer odvětví nechápu jako svůj osobní úspěch, ale jako úspěch firmy a týmu mých spolupracovníků. To, co mě ale těší ze všeho nejvíce, je, že zhruba pětinu všech bytů prodáváme díky doporučením spokojených klientů,“ komentuje Evžen Korec, generální ředitel a předseda představenstva.

Pin It on Pinterest

Share This