Colliers International přebírá správu dvou významných multifunkčních budov v centru Prahy

Hlavní stránka / Facility management / Colliers International přebírá správu dvou významných multifunkčních budov v centru Prahy

28.4.2017

Colliers International přebírá správu dvou významných multifunkčních budov v centru Prahy Společnost Colliers International byla skupinou FID Group jmenována správcem Slovanského domu a společností B.H.Centrum a.s. správcem komplexu zahrnujícího objekt Millennium a hotel Marriott. Obě prémiové multifunkční nemovitosti jsou situovány v centru hlavního města.

Slovanský dům poskytuje služby na nejvyšší úrovni. Nachází se na hlavní pražské nákupní třídě, ulici Na Příkopě, a propojuje historickou a moderní architekturu. Na ploše přibližně 22 500 metrů čtverečních jsou k dispozici kanceláře, obchody, restaurace, volnočasové zóny, konferenční místnost, taneční sál, parkoviště pro nájemce i obytné apartmány. Vnitroblok Slovanského domu navíc oproti podobným projektům v centru Prahy nabízí odpočinkové zázemí rozlehlé zahrady.

„Uvědomujeme si zásadní roli Slovanského domu jako místa, kde lidé pracují i tráví svůj volný čas. Hodláme proto jeho nájemcům a návštěvníkům poskytnout maximální péči,“ řekl generální ředitel Colliers International v České republice Omar Sattar.
 
Slovanský dům přešel do správy Colliers International od společnosti CBRE 1. března 2017. Colliers jeho provoz zajišťuje ve spolupráci se společností SB Property Services poskytující provozní a specializovanou podporu.
 
 
Millennium je moderní komerční projekt, který se citlivě napojuje na původní části historické zástavby na rohu ulic V Celnici a Havlíčkova. Poloha v centru města zaručuje snadnou dostupnost veřejnou dopravou, vlakem i autem. Hrubá pronajímatelná plocha budovy činí 66 000 metrů čtverečních. Zahrnuje kanceláře, obchody, zábavní zařízení, podzemní parkoviště a ubytování i konferenční prostory pětihvězdičkového hotelu Marriott.
 
„Díky revitalizaci bezprostředního okolí a dalším novým projektům se Millenium ocitá v centru rostoucího kancelářského srdce Prahy,“ uvedla ředitelka oddělení kancelářských nemovitostí Colliers International v České republice Iva Caňková. Colliers International převzala správu Millennia 1. dubna 2017.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Facility management | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

Všechna práva vyhrazena © 2018 NETservis s.r.o.