ČMSS odstartovala soutěž „Svět bydlení očima dětí“ o 50 tisíc Kč

Hlavní stránka / Financování nemovitostí / ČMSS odstartovala soutěž „Svět bydlení očima dětí“ o 50 tisíc Kč

15.5.2017

ČMSS odstartovala soutěž „Svět bydlení očima dětí“ o 50 tisíc Kč Českomoravská stavební spořitelna (ČMSS) spustila soutěž „Svět bydlení očima dětí“. Děti budou moci nakreslit svou představu o ideálním dětském pokojíčku. Hlavní cenou v soutěži je rekonstrukce dětského pokoje v hodnotě 50 tisíc korun, na děti čeká i řada dalších cen.

„Věříme, že kromě řady obrázků získáme i zajímavou sondu do myšlení dětí a jejich představ o ideálním bydlení. Z našich průzkumů vyplývá, že právě potřeba nového dětského pokojíčku bývá jedním z nejčastějších důvodů pro rekonstrukci bydlení. Při hodnocení všech obrázků budeme spolupracovat např. s psychologem či architektem, budeme rádi, když se nám společně podaří nabídnout inspiraci těm, kdo se na rekonstrukci teprve připravují,“ uvedl k soutěži vedoucí komunikace ČMSS Tomáš Kofroň.

Soutěž je připravena ve spolupráci s externím rodinným serverem, soutěžit lze zde: http://zena-in.cz/svet-bydleni-ocima-deti. Autor nejzajímavějšího obrázku získá hlavní cenu, kterou je 50.000 korun na rekonstrukci dětského pokojíčku nebo na jeho vybavení dle vlastního výběru.  Výherce vybere odborná porota ze všech přihlášených obrázků. O dalších cenách mohou rozhodnout hlasováním čtenáři. 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Financování nemovitostí | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

Všechna práva vyhrazena © 2018 NETservis s.r.o.