Specialista na logistiku cenného zboží má nové zázemí na Praze – západ

Hlavní stránka / Investiční trh / Specialista na logistiku cenného zboží má nové zázemí na Praze – západ

30.1.2018

Specialista na logistiku cenného zboží má nové zázemí na Praze – západ Společnost CBRE zprostředkovala pronájem průmyslových prostor pro společnost LOG-IN CZ, která působí na trhu již 20 let. LOG-IN CZ poptával prostory v Praze, a nakonec zvolil jako nejvhodnější pronájem v Karlovarská Business Park na Praze západ.

„Při rozhodování sehrála velkou roli skvělá dopravní dostupnost a blízkost letiště Václava Havla. Vzhledem k tomu, že nás zákazníci na evropském trhu znají jako spolehlivého dopravce vysoce cenného zboží získáváme díky novým prostorům možnost nabízet zákazníkům i logistiku skladování vysoce cenného zboží v zabezpečeném skladě. Pevně věřím, že nám nové prostory pomůžou k upevnění pozice na evropském trhu a k následnému růstu společnosti,“ uvedl Tomáš Smolík, Branch Manager společnosti LOG-IN CZ.

„Pro klienta jsme připravili přehled volných jednotek, domluvili prohlídky s developery a zorganizovali mezi nimi krátký tendr. Ze všech možných variant si LOG-IN CZ nakonec vybral jednotku o velikosti 1500 metrů čtverečních skladu a 700 metrů čtverečních kanceláří v Karlovarské Business Park,“ informoval Jan Hřivnacký, Industrial & Logistics Consultant společnosti CBRE.
 
Karlovarskou Business Park vlastní a spravuje společnost Accolade společně s fondem Conseq Realitní, otevřený podílový fond. Park se nachází na pražském okruhu, v blízkosti letiště Václava Havla. Nabízí tak výbornou dopravní dostupnost z a na západ Prahy i celé ČR. Společnosti LOG-IN CZ, tak od prosince 2017 obsluhuje své klienty z nové pobočky. 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Investiční trh | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

80% (21)

7% (2)

7% (2)

3% (1)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

Všechna práva vyhrazena © 2018 NETservis s.r.o.