22.3.2015

PRAHA – Developerská společnost Avestus Real Estate začne ještě v letošním roce realizovat další výstavbu rezidenčního komplexu Modřanský Háj v Praze 4. Vedle tradičních bytových domů zde vznikne nový typ bydlení, který budoucím obyvatelům nabídne zahradu ke každému bytu či rodinnému domu.

„Nové byty a domy jsou jedinečné v tom, že zeleň bude součástí každé nové jednotky,“ řekl Roger Dunlop, výkonný ředitel Avestus Real Estate. „Dosáhli jsme velice rychlého prodeje dvou bytových domů, které jsou v současné době ve výstavbě. V loňském roce jsme prodali více než 75 procent bytů v těchto domech, a prodeje úspěšně pokračují dál. V letošním roce jsme se rozhodli uvést na trh nový koncept bydlení, který posouvá náš projekt dále: poprvé nabízíme rodinné domy zasazené ve vlastní zeleni. Kromě toho, s využitím svažitého pozemku, budou mít všechny byty k dispozici řadu soukromých zahradních prostor,“ pokračoval. 

Nové budovy nabídnou celkem 36 nových domů a bytů. V bytovém domě C bude k dispozici 14 jednotek o velikosti od 2+kk do 4+kk. Apartmány se budou pohybovat mezi 61,8 a 115,6 metrů čtverečních. Nejběžnější je bytová jednotka o velikosti 3+kk, která reflektuje aktuální sílu poptávky. Bytový dům E poskytne po svém dokončení celkem 18 bytů, všechny s dispozicí 4+1 a o celkové ploše téměř 120 metrů čtverečních. 

Byty v budovách C a E budou mít k dispozici buď zahradu, nebo střešní zahradu, ke všem bytům bude rovněž náležet terasa. Poslední čtyři jednotky rezidenčního domu F jsou navrženy jako rodinné domy o celkové rozloze 192 metrů čtverečních, které budou disponovat zahradou o rozloze 234 až 296 metrů čtverečních.  

„Klíčovou výhodou Modřanského Háje je jeho umístění – nachází se přímo u lesa, a přitom centrum města je vzdáleno pouhých několik minut. Obyvatelé ocení celkovou koncepci kombinující moderní bydlení s okolím, které připomíná poklidnou atmosféru pro milovníky chat, a rovněž širokou škálu volnočasových aktivit, jako jsou například cyklostezky,“ dodává David Kříž, Residential Development Manager, Avestus Real Estate. Architekti Modřanského Háje jsou z prestižního ateliéru A69 – architekti s.r.o. 

Pin It on Pinterest

Share This