PRAHA – Developerská společnost YIT zkolaudovala další ze svých rezidenčních projektů ve finském stylu – Green Motol. Projekt, tvořený čtyřmi nízkoenergetickými bytovými domy, se nachází v těsném sousedství parku Košíře-Motol a jednoho z nejznámějších pražských golfových hřišť Golf Club Praha. Nabídku nového bydlení v Praze 5 rozšířil o 137 již téměř vyprodaných bytů.

Bytové domy Green Motol jsou postaveny s ohledem na kvalitní, úsporné a zdravé bydlení ve finském stylu. Tento projekt je určen pro rezidenty, kteří preferují aktivní způsob života a zároveň hledají klidné bydlení s výborným spojením do centra města. Na smíchovský Anděl cesta trvá pouhých 10 minut. Majitele bytů zde neruší žádná jiná rezidenční zástavba a jsou obklopeni zelení z vnitrobloku. Ta přirozeně přechází ve zdejší lesopark, jehož rozsáhlé zelené plochy nabízejí nepřeberné možnosti k odpočinku a různým sportům. „Právě atraktivní lokalita ve spojení s vysokou kvalitou úsporných bytů má hlavní podíl na dobré prodejnosti. Aktuálně nám zbývá již jen 12 posledních volných bytů,“ říká Marek Kontriš, marketingový manažer YIT Stavo.

Green Motol nabídl bydlení ve 137 bytových jednotkách v dispozicích 1+kk až 5+kk a velikostech 26 až 130 metrů čtverečních. Je koncipován jako uzavřený areál čtyř nízkoenergetických pětipodlažních budov. Jednotlivé byty i celý projekt charakterizuje kvalita provedení, špičkové materiály a vysoké standardy vybavení. Zároveň přebírá prvky finského designu a architektury. „Projekt je charakteristický velkými dřevěnými okny s nízkými parapety a rohovými okny, která zajišťují dostatek světla. Některé z balkonů jsou zasklené a rezidenti je mohou využít jako zimní zahradu,“ dodává Marek Kontriš.

Pin It on Pinterest

Share This