CBRE je nejlepší retailovou firmou ve střední Evropě

Hlavní stránka / Novinky na webu / CBRE je nejlepší retailovou firmou ve střední Evropě

6.2.2017

CBRE je nejlepší retailovou firmou ve střední Evropě Společnost CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, získala na devátém ročníku EuropaProperty CEE Real Estate Awards gala večeru, který se konal 26. ledna 2017 v hotelu InterContinental ve Varšavě, ocenění CEE Retail Agency of the Year.

„V západní Evropě je CBRE dominantním hráčem v sektoru retailových firem již delší dobu. Nyní jsme využili tento fakt k dosažení a získání maximálních výhod také pro klienty v regionu CEE a jsem proto velmi rád za toto ocenění. Dále budeme pokračovat v rozvoji našich služeb pro klienty ve střední a východní Evropě, jakožto součásti naší celoevropské strategie, zaměřené na retail,“ uvedl Richard Curran, Managing Director společnosti CBRE.

Devátý ročník EuropaProperty CEE Retail Awards, přivítal rekordní počet účastníků, včetně více než 150 společností, zaměřených na retailové nemovitosti, aktivně působících v regionu střední a východní Evropy a opětovně upozornil na pokračující nadšení pro retailové nemovitosti v tomto regionu. Ocenění bylo věnováno předním regionálním společnostem na základě jejich tržní inovace, expanze, tržního příspěvku a podílu, koncepce a designu nebo komerčního úspěchu. Mezi země, na které se vztahuje ocenění, patří Polsko, Česká republika, Maďarsko, Slovensko, Ukrajina, Rakousko, Litva, Lotyšsko a Estonsko. CBRE získalo ocenění Retail Agency pro rok 2016.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Investiční trh | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

84% (38)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

Všechna práva vyhrazena © 2018 NETservis s.r.o.