Central Jablonec se otevře v poslední březnový den

Hlavní stránka / Novinky na webu / Central Jablonec se otevře v poslední březnový den

20.2.2017

Central Jablonec se otevře v poslední březnový den Obchodně-společenské centrum Central Jablonec skupiny Crestyl se slavnostně otevře v pátek 31. března odpoledne. Na páteční odpoledne i celý první víkend je připraven bohatý program pro děti i dospělé a jednotliví nájemci si připravují řadu slev a dalších zajímavých lákadel pro své první zákazníky.

„Rád bych srdečně pozval všechny obyvatele Jablonce i návštěvníky města na slavnostní otevření, které bude probíhat od pátečního odpoledne po celý první dubnový víkend. V tyto dny bude v Centralu probíhat zábavný program pro všechny věkové kategorie – hlavními hosty budou v pátek skupina Olympic, v sobotu pak Slza. Po celou dobu bude připraveno množství nejrůznějších unikátních akcí, kterými budou chtít jednotliví nájemci oslovit první zákazníky. Od soboty 1. dubna otevřeme centrum pro všechny návštěvníky již v běžných časech,“ říká Aleš Stupka, ředitel obchodního centra patřícího do skupiny Crestyl.

Široká nabídka nájemců téměř 70ti obchodních jednotek pokryje skutečně celé spektrum poptávky a potřeb budoucích zákazníků a návštěvníků. Central nabídne i množství nejrůznějších služeb například v pobočce Komerční banky, provozovně směnárny Tourist Centrum či sázkové kanceláři Tipsport. Návštěvníci a zaměstnanci centra se budou moci občerstvit v první restauraci KFC v Jablonci. Drtivá většina nájemců již své obchody a provozovny převzala a pečlivě je připravuje na slavnostní otevření.
 
Nové třípodlažní obchodní centrum Central Jablonec vzniklo mezi ulicemi Generála Mrázka a Máchova na místě starého obchodního domu Jabloň. Po dokončení nabídne 13 tisíc metrů čtverečních obchodní plochy a téměř 70 obchodních jednotek. Nedílnou a důležitou součástí centra je také podzemní parkoviště pro téměř 200 aut.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Regiony | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

84% (38)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

Všechna práva vyhrazena © 2018 NETservis s.r.o.