FINEP nabízí další nové družstevní byty na Malém Háji

Hlavní stránka / Novinky na webu / FINEP nabízí další nové družstevní byty na Malém Háji

31.1.2017

FINEP nabízí další nové družstevní byty na Malém Háji Společnost FINEP přichází s nabídkou nových družstevních bytů v lokalitě Malý Háj. „Družstevní bydlení bude v době opětovně se zvyšujících bankovních úroků a omezení výše hypoték stále populárnější formou bydlení, a to průřezově mezi všemi skupinami zájemců o nové byty. Jeho podíl na trhu primárních nemovitostí bude oscilovat mezi 15 až 20 procenty,“ říká Štěpán Havlas, finanční ředitel společnosti FINEP.

Šestá etapa projektu nabízí 121 družstevních bytů ve třech bytových domech G1, G2 a nově, od konce ledna 2017, i v rezidenčním objektu G3. Prodeje prvních bytů byly zahájeny koncem srpna loňského roku a dnes je v objektech G1 a G2 prodáno více než 2/3 bytových jednotek.  Nový bytový dům G3 nabídne 39 nových bytů od velikosti 1+kk až po rodinné 4+kk byty ve čtyřech nadzemních patrech. Samozřejmostí jsou též vnitřní parkovací stání v objektu.

Oblast Malý Háj je dnes velmi rychle rostoucí městskou rezidenční lokalitou. FINEP zde prodává jak byty do osobního vlastnictví, tak i byty v družstevním vlastnictví a současně také již třetí etapu rodinných domů. Tato nová moderní městská rezidenční lokalita s dostatkem zeleně, dětskými hřišti, nebo přírodním parkem v sousedství je dnes často i vyhledávanou lokalitou pro nákup bytů na investici.
 
 
„Jde o lokalitu, kde dojde v dalších letech k velkému zhodnocení nemovitostí. Malý Háj je projektem s bezprostředním kontaktem s okolní zelení, přírodními parky, zároveň nabízí dobře dostupné služby a bezproblémovou dopravní obslužnost. Ta bude, vzhledem k plánovanému přivedení tramvajové dopravy, v budoucnu ještě lepší,“ komentuje budoucnost rezidenčního projektu Malý Háj Štěpán Havlas ze společnosti FINEP. 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

84% (38)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

Všechna práva vyhrazena © 2018 NETservis s.r.o.