IMMOFINANZ hlásí nové nájemce v kancelářském komplexu Brno Business Park

Hlavní stránka / Novinky na webu / IMMOFINANZ hlásí nové nájemce v kancelářském komplexu Brno Business Park

18.2.2017

IMMOFINANZ hlásí nové nájemce v kancelářském komplexu Brno Business Park Společnost IMMOFINANZ, vlastník kancelářské budovy Brno Business Park, pronajal během loňského roku v tomto moderním komplexu prostory o výměře přibližně 7500 metrů čtverečních. To představuje více než 20 procent celkové pronajímatelné plochy všech čtyř budov tohoto komplexu. Mezi novými nájemci jsou společnosti NOTINO (4000 m2), DIGI Czech Republic (1225 m2) a Novanta (620 m2), stejně jako provozovatelé restaurace Jedna báseň (640 m2).

„Naším cílem je neustále optimalizovat a rozšiřovat nabídku služeb v našich kancelářských budovách. V prvním čtvrtletí roku 2017 plánujeme investici do rekonstrukce vstupní haly v přízemí budovy A, kde nájemci a návštěvníci uvidí nejen nový vzhled interiéru, ale také budou moci využít nově otevřené kavárny a zóny určené k relaxaci a setkávání. Pozitivní výsledek těchto kroků se už projevil v nově uzavřených nájemních smlouvách a také v prodloužení platnosti těch existujících s nájemci, jako jsou Siemens Convergence Creators či Hartmann Rico,“ vysvětluje finanční a správní ředitel společnosti IMMOFINANZ pro Českou republiku Jan Jungwirth.
 
Brno Business Park (BBP) se nachází v rychle se rozvíjející části Brna a sestává ze čtyř kancelářských budov (nazvaných A, B, C a D), které dohromady nabízejí přibližně 35 tisíc metrů čtverečních kancelářských ploch. Hlavními benefity komplexu BBP je variabilita a velikost plochy jediného patra (1850 m2), dostatečné parkovací místa v okolí budov (730), dobré napojení na dálnice D1 a D2 (směr Bratislava) a dostupnost veřejnou dopravou (autobus a tramvaj). Další výhoda spočívá v možnosti krátkodobého pronájmu jednacích místností či atria pro potřeby jednorázových akcí.
 
 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Regiony | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

84% (38)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

Všechna práva vyhrazena © 2018 NETservis s.r.o.