Jana Drábková posílila tým České rady pro šetrné budovy

Hlavní stránka / Novinky na webu / Jana Drábková posílila tým České rady pro šetrné budovy

14.3.2018

Jana Drábková posílila tým České rady pro šetrné budovy Největší tuzemská organizace v oboru šetrného stavebnictví – Česká rada pro šetrné budovy – přijala do svého týmu bývalou šéfredaktorku odborného časopisu Odpadové fórum Janu Drábkovou. Ta bude vzhledem ke svým bohatým zkušenostem zajišťovat chod pracovních skupin Rady k udržitelným materiálům a hospodaření s vodou.

Zároveň bude zodpovědná za pořádání akcí a nahradí tak na této pozici Moki Topiarzovou, která odešla na mateřskou dovolenou. Jana Drábková bude mít na starosti přípravu a realizaci seminářů a akcí, jejich vyhodnocování a komunikaci s členskými společnostmi Rady. Díky svým znalostem a dosavadní specializaci bude navíc současně působit jako koordinátorka pracovních skupin Rady pro jedny z klíčových oblastí šetrné výstavby týkajících se udržitelných materiálů a hospodaření s vodou.

„Udržitelný rozvoj ve stavebnictví, který je jedním z hlavních cílů České rady pro šetrné budovy, je mi ze své podstaty velmi blízký. Jsem proto ráda, že jsem se stala členkou týmu Rady a mohu se tak podílet mimo jiné na koordinaci pracovní skupiny k tematice udržitelných materiálů, jejichž využívání je základem oběhového hospodářství. Svou činností bych chtěla přispět zejména k tomu, aby se principy cirkulární ekonomiky v budoucnu staly samozřejmostí i pro tuzemské stavebnictví,“ uvedla Jana Drábková.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Personální změny | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

Všechna práva vyhrazena © 2018 NETservis s.r.o.