Luke Dawson je novým generálním ředitelem společnosti Colliers International

Hlavní stránka / Novinky na webu / Luke Dawson je novým generálním ředitelem společnosti Colliers International

1.3.2017

Luke Dawson je novým generálním ředitelem společnosti Colliers International Společnost Colliers International oznámila návrat Luka Dawsona do společnosti, kde s okamžitou platností nastupuje na pozici generálního ředitele a ředitele oddělení investic pro region střední a východní Evropy.

S Lukem Dawsonem přichází do Colliers 15 let zkušeností s akvizicemi a prodejem nemovitostí, správou aktiv a vedoucími funkcemi. Od roku 2014 stál v čele jedné z největších rodinných investičních firem na Středním východě. Předtím pracoval 10 let v Colliers, kde zastával několik vedoucích pozic, včetně pozice provozního ředitele pro střední a východní Evropu, generálního ředitele pro jihovýchodní Evropu a ředitele pro rozvoj společnosti na globální úrovni.
 
Ve své nové úloze se Luke zaměří především na rozvoj obchodu, vedení regionálních investičních oddělení a navazování vztahů s novými investory v regionu. Převezme také zodpovědnost za vedení regionu střední a východní Evropy včetně Bulharska, České republiky, Maďarska, Rumunska a Slovenska. Sídlit bude v Praze.
 
„Jsem rád, že se Luke do Colliers vrátil. Jeho bohaté lokální a globální zkušenosti budou velkým přínosem pro růst obchodní činnosti našich stávajících i nových klientů v tomto zajímavém regionu,“ říká Omar Sattar, generální ředitel Colliers International v České republice.
 
 
 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Personální změny | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

84% (38)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

Všechna práva vyhrazena © 2018 NETservis s.r.o.