Metrostav Development otevřel na Palmovce nové Realitní centrum

Hlavní stránka / Novinky na webu / Metrostav Development otevřel na Palmovce nové Realitní centrum

1.2.2017

Metrostav Development otevřel na Palmovce nové Realitní centrum V těsné blízkosti vznikajícího developerského projektu Palmovka Open Park, který navazuje na projekt Palmovka Park, otevřela společnost Metrostav Development, a.s. nové Realitní centrum. Jeho prostřednictvím bude Metrostav Development nabízet a uskutečňovat prodeje a pronájmy rezidenčních a komerčních nemovitostí.

„V nejbližší době bude centrum sloužit pro klienty se zájmem o pronájem kancelářských prostor právě v bezprostředně sousedícím administrativním projektu Palmovka Open Park,“ říká Ondřej Buršík, obchodní ředitel Metrostav Development. „V rezidenčním segmentu budeme naše nové Realitní centrum využívat pro podpisy smluv s klienty na současných bytových projektech Byty Na Vackově a Viladomy Na Vackově,“ dodává.
 
Interiér Realitního centra byl navržen nadčasově architektem Borisem Redčenkovem se studia A69 – Architekti s.r.o., jenž je dvorním architektem celé budovy Palmovka Park II. Centrum se nachází v dochozí vzdálenosti od stanice metra B Palmovka, v přízemí moderní budovy Palmovka Park II, ve kterém sídlí i mateřská firma developera, Metrostav, a.s.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Zprávy dne | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

84% (38)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

Všechna práva vyhrazena © 2018 NETservis s.r.o.