Michael Odvárko je novým jednatelem společnosti Hostín Development

Hlavní stránka / Novinky na webu / Michael Odvárko je novým jednatelem společnosti Hostín Development

23.2.2017

Michael Odvárko je novým jednatelem společnosti Hostín Development Skupina Arcona Capital, správce nemovitostních fondů a nemovitostí v západní a střední Evropě, jmenovala Michaela Odvárka do funkce jednatele společnosti Hostín Development, s.r.o. Společnost Hostín Development, s.r.o. je členem skupiny Arcona Capital a je investorem rezidenčního projektu Bydlení Úvaly, který přináší moderní příměstské bydlení.

„Jmenování Michaela do této pozice je součástí firemní strategie, jejímž cílem je prostřednictvím nových zodpovědností podporovat význam lokálního managementu v rámci skupiny Arcona,“ řekl Zbyněk Laube, ředitel developmentu a správy aktiv CEE skupiny Arcona Capital.
 
Ing. Michael Odvárko (37) nastoupil do společnosti Arcona Capital v roce 2016 na pozici správce nemovitostí a projektového manažera. Před svým nástupem do společnosti Arcona Capital působil ve firmách Knight Frank, Casua a INBLOK Architekti. Vystudoval České vysoké učení technické – ČVUT Fakultu stavební, obor Pozemní stavby a konstrukce se specializací na rekonstrukce a modernizace.
 
Ve volném čase se mimo jiné věnuje kanoistice na řekách a mořích. V letech 2000-2012 byl členem ASC Dukly Praha a reprezentace ČR.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Personální změny | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

84% (38)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

Všechna práva vyhrazena © 2018 NETservis s.r.o.