Nejlepší bankovní web má opět Raiffeisen stavební spořitelna

Hlavní stránka / Novinky na webu / Nejlepší bankovní web má opět Raiffeisen stavební spořitelna

18.11.2016

Nejlepší bankovní web má opět Raiffeisen stavební spořitelna Raiffeisen stavební spořitelna (RSTS) zvítězila v soutěži WebTop100 v kategorii nejlepší bankovní web. Cenu v této kategorii získala už počtvrté v řadě. Odborná porota ocenila především úroveň zabezpečení webu, nápaditou grafiku a uživatelskou přehlednost.

„Vážíme si toho, že náš web patří mezi ty nejlepší. Uvědomujeme si, že to, jak se dnes firma prezentuje na webu, se nevyplácí podceňovat. Zaměřujeme se na to, aby současní i potenciální klienti na stránkách našli rychle a jednoduše přesně to, co potřebují, a aby zároveň vždy nalezli i něco navíc. Důraz klademe také na vysoké zabezpečení webu,“ říká Jan Brachtl, specialista online marketingu z Raiffeisen stavební spořitelny.
 
Webové stránky musí dobře fungovat na všech zařízeních, která dnes lidé používají, jako jsou „chytré“ telefony či tablety. I v této oblasti si RSTS vede dobře. Kromě nejlepšího bankovního webu si totiž odnesla první místo i za nejlepší mobilní řešení.
 
Tvůrcem webových stránek je společnost Giant interactive, která s RSTS spolupracuje už od roku 2011. Do letošního 15. ročníku soutěže nejlepších digitálních projektů roku se přihlásilo celkem 234 projektů, které hodnotil 58 odborníků na digitální marketing.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Financování nemovitostí | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

82% (33)

7% (3)

5% (2)

5% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

Všechna práva vyhrazena © 2018 NETservis s.r.o.