Novým nájemcem budovy Oasis Florenc je fond PGRLF

Hlavní stránka / Novinky na webu / Novým nájemcem budovy Oasis Florenc je fond PGRLF

27.4.2017

Novým nájemcem budovy Oasis Florenc je fond PGRLF Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond (PGRLF) se stěhuje do nových prostor o ploše 2590 metrů čtverečních, jež si pronajal v kancelářské budově Oasis Florenc v Sokolovské ulici v Praze 8. PGRLF, instituce zřizovaná Ministerstvem zemědělství České republiky, zde bude poskytovat administrativní zázemí dotačním a podpůrným programům určeným pro české zemědělské prvovýrobce, zpracovatele zemědělské produkce a podnikatele v oblasti zpracování dřeva a lesního hospodářství.

Budova Oasis Florenc, kterou exkluzivně pronajímá a spravuje JLL, se nachází na rozhraní Prahy 1 a Prahy 8, v těsné blízkosti zastávek metra B,C a řady tramvajových linek spojujících centrum Prahy s Karlínem a dalšími městskými částmi. V budově Oasis Florenc, jež nabízí celkem 15 tisíc metrů čtverečních moderních kancelářských ploch, sídlí nájemci jako Cisco Systems, J&T Bank či farmaceutická společnost Eli Lilly. Dále se zde nachází obchodní pasáž, kde je možné využít služeb supermarketu Albert, DM drogerie, kavárny Costa Coffee, lékárny a dalších obchodů/provozoven.  

„Oasis Florenc byl jednou z prvních moderních administrativních budov v Karlíně, která stále přitahuje pozornost respektovaných nájemců a která stála u počátků rozvoje Karlína jako vyhledávané kancelářské lokality,“ uvádí Martin Novák ze společnosti Artiga, která zastupuje vlastníka budovy. Na transakci se podílely poradenské společnosti Knight Frank (zastupování PGRLF) a JLL (pověřená správou a pronájmem budovy Oasis Florenc). 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Investiční trh | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

84% (38)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

Všechna práva vyhrazena © 2018 NETservis s.r.o.