Novým ředitelem zastoupení společnosti JLL v ČR je Miroslav Barnáš

Hlavní stránka / Novinky na webu / Novým ředitelem zastoupení společnosti JLL v ČR je Miroslav Barnáš

31.1.2017

Novým ředitelem zastoupení společnosti JLL v ČR je Miroslav Barnáš Poradenská společnost JLL jmenovala Miroslava Barnáše ředitelem svého zastoupení v České republice. Nový ředitel zároveň zůstává v čele slovenské pobočky JLL, za jejíž řízení bude rovněž nadále zodpovědný. Dosavadní ředitel pražské kanceláře JLL Tewfik Sabongui opouští společnost po 16 letech.

Miroslav Barnáš původně nastoupil do King Sturge, pro kterou v roce 2006 zakládal slovenské zastoupení firmy v Bratislavě. Po sloučení King Sturge a JLL v roce 2011 byl potvrzen ve své funkci ředitele slovenské pobočky, stal se členem středoevropského vedení JLL a převzal zodpovědnost za investiční tým JLL na Slovensku. Bratislavská pobočka pod jeho vedením v uplynulých více než 10 letech zaznamenává rychlý a setrvalý růst.
 
„Česká republika stejně jako celá střední Evropa zažívá vynikající období růstu, které přeje také rozvoji našeho podnikání. Těším se na pokračování úzké spolupráce s kolegy a klienty v České a Slovenské republice. Potřeby širokého spektra našich klientů od realitních investorů po nájemce komerčních prostor se neustále vyvíjí, jsou rozmanitější a zároveň propojenější. Společně s pražskými kolegy se velmi rad zasadím o dosažení cílů našich klientů,“ uvedl Miroslav Barnáš.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Personální změny | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

84% (38)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

Všechna práva vyhrazena © 2018 NETservis s.r.o.