První část expanze Centra Chodov se návštěvníkům otevře již v březnu

Hlavní stránka / Novinky na webu / První část expanze Centra Chodov se návštěvníkům otevře již v březnu

9.2.2017

První část expanze Centra Chodov se návštěvníkům otevře již v březnu Expanze Centra Chodov, kterou realizuje developer Unibail-Rodamco a v rámci níž se nákupní centrum rozroste ze současných téměř 61 tisíc metrů čtverečních na více než 100 tisíc metrů čtverečních, vstupuje do poslední fáze. Kompletní dokončení projektu je naplánováno na podzim tohoto roku. Návštěvníci se však už nyní mohou těšit na malou ochutnávku – koncem března dojde k otevření relokované a rozšířené restaurační části, která přinese zcela nové gastronomické zážitky.

Restaurační zóna Centra Chodov ve své stávající podobě nebyla dostačující, proto bude přemístěna do nové části, která nabídne velkorysejší prostory pro vyšší komfort návštěvníků a také komplexnější nabídku zahrnující tradiční i neobvyklé gastronomické koncepty. Zákazníci zde naleznou fastfoodové řetězce, klasické restaurace reprezentující kuchyně z celého světa, ale i vyhovující nabídkou pro vegetariány nebo vegany. Zázemí pak doplní speciální rodinná zóna s dětským koutkem.
 
Budoucím zákazníkům poskytne také mimořádně vysoký standard stolování – například jídlo zde bude servírováno pouze z porcelánového nádobí, k dispozici budou různé typy nábytku, stylové osvětlení či originální dekorace. „Při výběru nových nájemců jsme kladli velký důraz nejen na poskytovanou kvalitu jídla, ale také služeb. Nároky návštěvníků na restaurace se zvyšují a právě prvotřídní servis a péče o zákazníka jsou v dnešní době klíčové, stejně jako i příjemné prostředí restaurace,“ říká Arnaud Burlin, výkonný ředitel společnosti Unibail-Rodamco pro střední Evropu.
 
 
Stavební práce v celém centru probíhají podle plánu. Aktuálně jsou hotové ocelové konstrukce a betonářské úpravy, koncem loňského roku byla také otevřena krytá příjezdová rampa do podzemního parkoviště začínající v ulici U Kunratického lesa, jež ulevila pozemní dopravě a snížila hladinu hluku v okolí. Svojí délkou 210 m se stala nejdelším vjezdem do nákupního centra v České republice. Společnost Unibail-Rodamco do jejího vybudování investovala více než 60 milionů korun.
 
V nové gastronomické zóně pak byly v posledních týdnech dokončeny fasády, zasklena okna a instalovány eskalátory i výtahy. Právě pomocí pohyblivého schodiště umístěného u nového vchodu z Roztylské ulice, jenž bude s otevřením relokované gastro části zprovozněno, se návštěvníci dostanou přímo k restauracím ve druhém patře. Nová trasa usnadní přístup do centra rovněž tisícovkám zaměstnanců sousedního office parku. Dalším významným krokem bude na jaře tohoto roku zpřístupnění rozšířených parkovišť, která nabídnou více než 1 000 dalších míst.
 
 
Otevření kompletně nového Centra Chodov je plánováno na podzim 2017. Přinese přes 300 obchodů, včetně inovativního konceptu tzv. Designer GalleryTM, zóny prezentující v jedinečném designovém prostředí zahraniční i lokální talentované návrháře či prémiové značky. Současně zahájí provoz také multiplex Cinema City. Se svými 18 sály využívajícími nejnovější digitální technologie, včetně tří VIP sálů s luxusními službami a jedním 4DX kinosálem, se stane největším a nejmodernějším multiplexem v České republice. Filmy v něm bude moct současně sledovat více než 2 600 diváků.
 
Za designem exteriérů nového Centra Chodov stojí britské architektonické studio Benoy, za interiéry pak firma Saguez & Partners.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Regiony | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

84% (38)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

Všechna práva vyhrazena © 2018 NETservis s.r.o.