Společnost Karton P+P Karton expanduje v Brně

Hlavní stránka / Novinky na webu / Společnost Karton P+P Karton expanduje v Brně

1.3.2017

Společnost Karton P+P Karton expanduje v Brně Česká společnost Karton P+P rozšiřuje výrobu u Brna. V dubnu se přestěhuje do průmyslového parku developera VGP v Rajhradě u Brna, kde si pronajme sedm tisíc metrů čtverečních. Pronájem nových prostor zprostředkovala společnost Cushman & Wakefield.

„Jedním z hlavních kritérií pro výběr nových prostor byla dostupnost parku a možnost rychlého nastěhování. Nová hala byla ve stadiu „shell and core“, to znamená, že kompletní příprava jednotky může být realizována za necelé 3 měsíce,“ říká Laurent Jechoux, senior konzultant z týmu pronájmu průmyslových prostor společnosti Cushman & Wakefield, který společnost Karton P+P zastupoval společně s kolegyní Janou Slavíkovou.
 
„Těší náš, že společnost Karton P+P bude patřit mezi naše nájemníky a společnosti, které již v parku působí. Celkem park disponuje 35 tisíci metrů čtverečních ve třech halách, které jsou v současné době plně pronajaté,“ říká Petr Kovařík, Commercial Officer ve společnosti VGP.
 
VGP Park Brno se nachází v těsné blízkosti komunikace R52/E461 s napojením na D1, spojující Brno s Prahou a Ostravou. Od Brna je park vzdálen necelých 10 km. V parku již působí společnosti Internet shop, HARTMANN - RICO a SECUPACK.
 
Karton P+P je výrobce školních a kancelářských výrobků. Díky kvalitě svých produktů se stal jedničkou na trhu v České a Slovenské republice. Kromě těchto států expanduje firma do dalších 12 zemí včetně Německa, Rakouska a Maďarska. Společnost má za sebou více jak dvacetiletou tradici a její výrobky se staly velmi oblíbenými a vyhledávanými. V širokém sortimentu firmy jsou jak výrobky s licenčními motivy (např. Disney postavičky), tak i nelicenční, které si firma vyvíjí sama. Karton P+P se zabývá zároveň i zakázkovou výrobou.  

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Regiony | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

82% (23)

7% (2)

7% (2)

3% (1)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

Všechna práva vyhrazena © 2018 NETservis s.r.o.