Společnost LaSalle jmenovala člena evropského užšího vedení

Hlavní stránka / Novinky na webu / Společnost LaSalle jmenovala člena evropského užšího vedení

9.3.2017

Společnost LaSalle jmenovala člena evropského užšího vedení Novým ředitelem akvizic pro střední, severní a jižní Evropu společnosti LaSalle Investment Management („LaSalle“) je Chris Zeuner. Ten dosud zastával v této společnosti funkci ředitele pro střední Evropu.

V této nové pozici ponese Chris Zeuner celkovou odpovědnost za veškeré akvizice ve střední a východní Evropě, Nizozemí, Skandinávii, Itálii a Španělsku a bude úzce spolupracovat se stávajícím zkušeným týmem z oblasti akvizic, včetně Francesca Coviella a Nadine Gelke. Kromě řízení stávajících týmů pro oblast akvizic, které působí na uvedených trzích, se zaměří zejména na zajištění vydatného a udržitelného zdroje vhodných akvizic a plnění pro naše fondy, především pak Encore+, LaSalle E-REGI fund, ERAFP, Testina a LAVA.
 
Christopher Zeuner nastoupil do společnosti LaSalle v roce 2012, kdy se ujal funkce výkonného ředitele pro oblast akvizic ve střední Evropě, a následně se stal ředitelem středoevropské části podnikatelských aktivit společnosti LaSalle. Zaměřuje se na rozvíjení podnikatelské činnosti společnosti LaSalle po celé střední Evropě formou investování prostředků společnosti LaSalle a spolupráce s vybranými strategickými realitními partnery. 
 
V roce 2016 investovaly fondy společnosti LaSalle v Polsku a České republice více než 200 milionů EUR.  Před příchodem ke společnosti LaSalle působil Chris Zeuner ve firmě JER Partners, americké skupině zabývající se investováním soukromého kapitálu.  Společnost LaSalle odkoupila evropskou platformu firmy JER v roce 2012. 
 
Ještě před tím založil polskou kancelář společnosti GE Real Estate a stál v čele týmů společnosti GE Real Estate zaměřených na business development ve střední a východní Evropě včetně Turecka, kde uzavřel transakce v hodnotě převyšující 1,5 miliardy EUR. Před nástupem do GE zastával funkci vedoucího týmu pro kapitálové trhy u společnosti Cushman & Wakefield v Polsku.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Personální změny | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

84% (38)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

Všechna práva vyhrazena © 2018 NETservis s.r.o.