Trigema staví bytový dům JRM@Lužiny, polovina bytů je už prodaná

Hlavní stránka / Novinky na webu / Trigema staví bytový dům JRM@Lužiny, polovina bytů je už prodaná

11.4.2017

Trigema staví bytový dům JRM@Lužiny, polovina bytů je už prodaná Developerská společnost Trigema zahájila stavbu svého nového projektu, kterým je bytový dům CHYTRÉ BYDLENÍ JRM@Lužiny. Současně s tím má prodánu již téměř polovinu ze všech nabízených bytových jednotek. Celkově bude mít dům po dokončení, které se předpokládá na přelom tohoto a příštího roku, pět podlaží, na nichž bude 35 bytů v dispozicích od 1+kk do 4+kk.

„Důvodem vysokého zájmu o bydlení v ulici Jeremiášově je jednak lokalita a další parametry našeho konceptu Chytrého bydlení a dále pak fakt, že poptávka po bytech je nyní v hlavním městě velice vysoká,“ vysvětluje Marcel Soural, předseda představenstva společnosti Trigema. Mezi zájemci jsou přitom jak Češi, tak občané jiných národností. Cena za bydlení zde začíná na úrovni 62 000 Kč za metrů čtvereční. K nastěhování budou byty na jaře příštího roku. V posledním podlaží bytového domu budou prostorné terasy, v nižších patrech budou na západní straně předsazené balkóny s velkými prosklenými plochami. V přízemí budou venkovní terasy a předzahrádky.

Byty jsou v kategorii Chytré bydlení Plus, což mimo jiné znamená, že budou po dokončení například vybaveny vzduchotechnickou jednotkou s rekuperací, přípravou pro inteligentní ovládání bytu nebo zděnými bytovými příčkami. K dalším standardům budou patřit okna s trojskly, silná tepelná izolace obvodových stěn, vstupní dveře bezpečnostní třídy 3 a optické rozvody. Projekt je v energetické třídě B.
 
„Zájem je jak o nízkometrážní byty, tak o prostorná 4+kk. Zatímco jinde v Česku se poptávka zužuje především na menší byty, v Praze bývá zpravidla více rozložena mezi různé velikosti a dispozice,“ dodává Soural.  Autorem architektonického návrhu bytového domu JRM@Lužiny je Ateliér Smitka. Stavební práce zajišťuje společnost Trigema Building. 
 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

84% (38)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

Všechna práva vyhrazena © 2018 NETservis s.r.o.