V luxusním projektu White Garden má své majitele již přes 50 procent bytů

Hlavní stránka / Novinky na webu / V luxusním projektu White Garden má své majitele již přes 50 procent bytů

14.2.2017

V luxusním projektu White Garden má své majitele již přes 50 procent bytů Tuzemský rezidenční trh charakterizuje vysoká poptávka po nemovitostech, která roste rovněž v luxusním segmentu. O tomto trendu svědčí projekt White Garden, který je více než rok před svým dokončením na jaře 2018 již z poloviny vyprodaný. Citlivě zrekonstruovaný secesní dům z roku 1887 představila loni na podzim realitní kancelář LEXXUS Norton.

Nabídku exkluzivního bydlení v Praze 5, v nákupní, zábavní a business zóně Anděl, tak rozšířilo 11 komfortních bytů a 1 reprezentativní kancelářský prostor. V novém rezidenčním projektu od investiční společnosti Pierwood Capital se budou snoubit prvky moderního bydlení s detaily, jež upomínají na minulost 130 let starého činžovního domu. Již nyní si získal velkou oblibu mezi zájemci o luxusní bydlení.
 
 
„V šestipodlažní budově zbývá pouhých pět volných bytů v dispozicích 2+kk až 4+kk, které doplní parkovací stání v podzemní garáži, a jeden reprezentativní kancelářský prostor. Dvě z těchto bytových jednotek jsou koncipovány jako mezonety o velikosti až 126 metrů čtverečních. Velký zájem o projekt White Garden vyvolala nejen jedinečná atmosféra, která vzejde z propojení historických replik, moderních technologií a kvalitního vybavení, ale také jeho umístění blízko centra,“ popisuje Jakub Sedmihradský, Business Development Director Lexxus Norton.
 
Od jeho ruchu si budou moci rezidenti odpočinout v privátní zahradě, do níž sjedou proskleným výtahem na externí fasádě.
 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

84% (38)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

Všechna práva vyhrazena © 2018 NETservis s.r.o.