O nás

 

BUILDING NEWS - Váš důvěryhodný průvodce světem realit a stavebnictví
 
Architekti, developeři, stavebníci, facility manažeři, realitní makléři, bankéři a další profese potřebují ke své práci informace, kterým mohou věřit. Nezajímají je polopravdy a výmysly, ale pouze ověřená fakta. Právě takové informace vám přináší internetový magazín BUILDING NEWS. Naší základní cílovou skupinou je odborná a informovaná veřejnost, nicméně přinášíme i témata, která osloví každého, kdo se alespoň trochu zajímá o reality či stavebnictví.
 
●  Zpravodajství magazínu BUILDING NEWS je rozděleno do řady rubrik, které informují například o aktuálním dění na realitním či stavebním trhu, o nových developerských projektech, o novinkách z oblasti legislativy či správy nemovitostí.
 
● Nabízíme informace z nejširšího spektra trhu. Přinášíme rozhovory se zajímavými lidmi, profily zajímavých osobností či firem, informujeme o zajímavých projektech.
 
● Vydavatelem magazínu BUILDING NEWS je agentura MEDIATO. Aktualizace webu probíhá denně, každý den přibude minimálně jeden nový článek. Stránky magazínu navštěvuje momentálně přibližně 1500 návštěvníků týdně.

 

 

 

 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

84% (38)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

Všechna práva vyhrazena © 2018 NETservis s.r.o.