PRAHA – Přední poskytovatel integrovaného facility managementu ve střední a východní Evropě, společnost OKIN FACILITY, nově poskytuje služby facility managementu významnému evropskému producentovi válcovaných výrobků z oceli Vítkovice Steel. Více než 30 zaměstnanců OKIN FACILITY bude v komplexu výrobních a administrativních budov na ploše 110 hektarů zajišťovat vnitřní a vnější úklid, údržbu budov, havarijní služby a revize vyhrazených zařízení, elektrospotřebičů a hasicích přístrojů.

„Spolupráce s ocelárnou Vítkovice Steel pro nás znamená další růst našich služeb v segmentu průmyslu, ve kterém chceme být lídrem,“ popisuje budoucí směřování divize Václav Trávník, výkonný ředitel OKIN FACILITY. Zakázka je specifická především tím, že se jedná o těžký průmysl, proto jsou zde kladeny vysoké nároky na bezpečnost práce a kvalitní proškolení zaměstnanců. „S tímto naším novým průmyslovým klientem zaměřeným na hutní výrobu plánujeme dlouhodobou spolupráci a rozvoj dalších služeb v oblasti technické údržby a správy,” uzavírá Václav Trávník.

OKIN FACILITY je specialista v oboru integrovaného facility managementu. V jeho rámci zajišťuje správu a údržbu budov, bezpečnostní služby, recepce, helpdesk, komplexní úklidové služby a údržbu zeleně. OKIN FACILITY se zaměřuje na technické služby, jako je technická správa, energetický management, mobilní údržba, havarijní služba, revizní činnosti a bezpečnostní audity. V současné době OKIN FACILITY poskytuje své služby v ČR, na Slovensku či Ukrajině, v Srbsku, Bulharsku, Rumunsku a v Polsku. Ve zmíněných státech spravuje devět tisíc objektů s více než šesti miliony metrů čtverečních podlahové plochy.

Pin It on Pinterest

Share This