Partneři

Hlavní stránka / Partneři

108 AGENCY je česká realitně-poradenská společnost s výhradním zaměřením na komerční nemovitosti. Specializuje na pronájem, prodej a správu nemovitostí, poskytuje investiční poradenství a zajišťuje marketing developerských projektů již od roku 2009. 108 AGENCY působí v segmentu nových i starších projektů zejména v České republice a na Slovensku a díky partnerským organizacím i v dalších zemích střední Evropy. 108 AGENCY je provozovatelem portálů SKLADUJ.cz, NAJDIKANCELÁŘE.cz a INVESTUJ.cz 
 
 
Inspirace pro interiér a exteriér komerčních objektů, domů, bytů a zahrad. Více informací na www.inspirati.cz
 
 
 
S CBRE je pronájem kanceláří a nebytových prostor snadný. Nabízí více než tisíc kancelářských nemovitostí k pronájmu. Vyjednají pro vás lepší podmínky. Dohlédnou na termíny. Navrhnou koncept kanceláří. Jsou tu pro nájemce, investory i developery. Seznamte se s dlouhodobými silnými hráči na realitním trhu. Jsou tu již od roku 1773.
 
 
   
S pomocí Hypotéky po webu si můžete sjednat hypotéku v klidu a z pohodlí domova. I v případě, že vám končí fixační období vaší stávající hypotéky a rádi byste získali výhodnější hypotéku s nižším úrokem či počet splátek podle sebe, vyzkoušejte naši hypoteční kalkulačku pro refinancování. Bankéři na naší virtuální pobočce jsou vám plně k dispozici.
 
 
  Advokátní kancelář Achour & Hájek s.r.o., je nezávislou českou advokátní kanceláří, poskytující právní služby jak českým, tak nadnárodním společnostem ze všech oblastí průmyslu a obchodu. Specializuje se na problematiku veřejných zakázek, hospodářské soutěže, fúzí a akvizic, restrukturalizací a soudních sporů včetně rozhodčího řízení, nemovitostí a stavebního práva, kapitálových trhů a bankovnictví.
 
 
Asociace inspektorů nemovitostí (AIN) sdružuje kvalifikované odborníky, kteří v České republice vykonávají inspekce nemovitostí. Jejím cílem je podporovat a zvyšovat kvalitu trhu na poli inspekcí nemovitostí, garantovat odbornost a nezávislost svých členů, prověřovat a zdokonalovat jejich znalosti. 
   
 
Rezidenční oddělení poradenské společnosti Jones Lang LaSalle se specializuje především na:
- analýzy a prodeje pozemků vhodných k realizaci nových developerských projektů
- studie realizovatelnosti a nastavení budoucích projektů
- prodej bytových jednotek v nových developerských projektech, včetně zajištění všech souvisejících služeb
- individuální prodej bytů, domů, činžovních domů a hotelů
- více informací na www.homefinder.cz    
 
 
Portál SKLADUJ.cz existuje již od roku 2006 a od té doby pomohl mnoha společnostem při vyhledávání vhodných skladových a výrobních prostor. Portál umožňuje přístup svým uživatelům, rychlou orientaci na trhu průmyslových nemovitostí a logistických služeb a jejich otevřenou nabídku. Jedná se o přehlednou databázi volných skladových prostor v České republice, která je určena nejen pro logistické operátory, ale i pro majitele skladů, průmyslových areálů nebo pozemků ke komerční výstavbě. Více informací na www.skladuj.cz. 
 
  
Česká logistická společnost EasyLogistik, s.r.o. poskytuje dopravně spediční služby. Zajišťuje silniční kamionovou dopravu včetně realizace nadrozměrných přeprav a také nabízí námořní a leteckou přepravu. Poskytuje rovněž služby v oblasti skladování a celně-deklarační činnosti.

 

 

 
 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

84% (38)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

Všechna práva vyhrazena © 2018 NETservis s.r.o.