Novým předsedou představenstva ČMSS je Tomáš Kořínek

Hlavní stránka / Personální změny / Novým předsedou představenstva ČMSS je Tomáš Kořínek

1.3.2018

Novým předsedou představenstva ČMSS je Tomáš Kořínek Novým předsedou představenstva ČMSS se s účinností od 1. března stal Tomáš Kořínek (50). Do ČMSS přichází z představenstva ČSOB. V představenstvu stavební spořitelny vystřídal Vladimíra Staňuru, který z ČMSS odešel na konci loňského roku a nově působí na částečný úvazek v České bankovní asociaci.

„Stavební spoření má před sebou velmi dobré roky. Prostředí pomalu rostoucích úrokových sazeb je pro stavební spořitelny ideální – můžou nabídnout výhodné úrokové sazby na spoření a zároveň velkou výhodou zůstává garance úrokové sazby u úvěrů. Předpokládám proto, že v letošním roce ČMSS poroste v prodeji nových smluv i úvěrů,“ uvedl Tomáš Kořínek při svém nástupu.
 
Tomáš Kořínek v ČSOB pracoval od roku 2009, v květnu 2010 se stal ředitelem útvaru Řízení rizik a od počátku roku 2015 byl členem představenstva ČSOB odpovědným za oblast Řízení rizik skupiny (CRO). Tomáš Kořínek vystudoval ČVUT v Praze (Fakulta Elektrotechnická, obor Ekonomie a management). Před nástupem do ČSOB působil v seniorních manažerských funkcích ve významných finančních institucích na českém trhu, byl např. členem představenstva zodpovědným za risk management, finance a operations ve Volksbank CZ.
 
Volný čas tráví především se svou rodinou, s pěti dětmi to ani jinak nejde. Rád tráví v zimě i v létě čas na horách, vyhledává kolektivní sporty a zajímá se také o historii. Představenstvo ČMSS je tříčlenné, kromě Tomáše Kořínka v něm působí ještě Jochen Maier a Petr Hlaváč.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Personální změny | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

Všechna práva vyhrazena © 2018 NETservis s.r.o.