PRAHA – Další etapa projektu Meteor Centre Office Park v pražském Karlíně získala kolaudační souhlas. „Veškeré práce byly úspěšně dokončeny, nyní pracujeme na fitoutech a předávkách prostor novým nájemcům,“ řekl Petr Kulhánek, projektový manažer CPI Property Group. Výstavba projektu probíhala od srpna 2013 a investice včetně pořizovací ceny pozemku se vyšplhá na 287 milionů korun.

„Mám radost z každého dokončeného projektu, proto po podzimním otevření našeho multifunkčního centra Quadrio na Národní třídě vnímám i dokončení Meteoru C jako velký úspěch všech, kteří se na něm jakkoliv podíleli,“ uvedl Igor Klajmon, ředitel developmentu CPI Property Group. Do zbrusu nových a vysoce reprezentativních kanceláří se tak již stěhují první nájemci, své sídlo tam stihla přesunout jazyková agentura Channel Crossings. „Rosteme, a proto jsme hledali prostory, do nichž se vejdeme bez ztráty komfortního pracovního prostředí. Meteor C umožňuje přistoupit jak ke kancelářským i výukovým prostorám moderním způsobem,“ řekla jednatelka Lenka Doležalová Pavilková. 

Meteor C na prestižní kancelářské adrese v centru Karlína nabízí prvotřídní kanceláře a obchodní jednotky na ploše přibližně 4700 metrů čtverečních. Prostory je možno flexibilně dělit dle přání nájemců a některé prostory svým nájemcům nabízejí také příjemnou terasu. „O kanceláře v Meteoru C je velký zájem, a to díky vynikající poloze, svěžímu designu a flexibilitě prostor. Již nyní máme obsazenu téměř polovinu kancelářských kapacit,“ řekla Eva Lovětínská, manažerka pronájmů kanceláří CPI Property Group. 

Projekt Meteor C zahrnuje i obchodní jednotky na úrovni vozovky a také byty, které vznikly v posledním patře a nabídnou klidné komfortní manažerské bydlení s výhledem i vynikající dostupností do centra města. Meteor Centre Office Park se nachází v jedné z nejvíce se rozvíjejících částí Prahy, která se postupně stává prestižní kancelářskou lokalitou v blízkosti centra města. Komplex budov leží v těsné blízkosti metra B Křižíkova. 

CPI Property Group patří k nejvýznamnějším realitním skupinám zaměřujícím se na dlouhodobé investice a pronájmy nemovitostí zejména ve střední a východní Evropě i Německu. Většinovým vlastníkem skupiny se v roce 2014 stal realitní investor Radovan Vítek, který začlenil nejen hodnotné nemovitostní portfolio, ale také více než 20 let zkušeností s investicemi na středoevropském realitním trhu. CPI Property Group má sídlo v Lucembursku a její akcie jsou obchodované na frankfurtské burze. Skupina spravuje majetek v hodnotě přesahující 4,1 miliardy EUR a působí v oblasti kanceláří, maloobchodu, bydlení, hotelového ubytování, průmyslových areálů a logistických center. Novým segmentem se loňskou akvizicí Spojených farem stalo zemědělství.

Pin It on Pinterest

Share This