PRAHA – Poprvé mají zájemci o bydlení na projektu Kaskády u Botiče a Zelený Botič možnost vidět obě etapy společně po kolaudaci. Kladné rozhodnutí a výběr nového bytu právě v tuto chvíli jim umožní prakticky ihned se nastěhovat a prožít už letošní jaro ve svém, v krásné přírodě. Den otevřených dveří se v pražských Záběhlicích uskuteční v pátek a v sobotu 12. a 13. dubna 2013 od 9:30 do 18 hodin.

Projekt Zelený Botič je ve své obytné části situován na jih v těsné blízkosti potoka Botiče. Naprostá většina bytů má balkony nebo terasy, které svým atypickým tvarem příjemně člení fasádu domu. „Největší zájem je o prostorné byty s velkými terasami. Očekáváme, že se prodej rozběhne právě nyní, po skončené kolaudaci. Stejně tak tomu bylo i u první etapy,“ říká Lada Kuncová ze společnosti Geosan Development, která projekt prodává. Na severní straně sousedí s první etapou Kaskád u Botiče, je tak zachován naprostý klid od komunikace.

V rámci Dne otevřených dveří mají zájemci možnost prohlédnout si oba projekty. Ten první je však téměř vyprodaný, zbývají pouze tři poslední byty a jeden komerční prostor. Druhá etapa – Zelený Botič je od konce ledna letošního roku po kolaudaci všech čtyř bytových domů. 

Ve druhé etapě nejde jen o velké byty 3+kk a 4+kk, ale i o menší byty od 1+kk s terasami. Na své si přijdou i zájemci o byty s předzahrádkami, které díky uzavřené lokalitě podél Botiče získávají to pravé kouzlo. Během obou dnů bude zájemcům k dispozici hypoteční poradce, ochotný poradit vám s otázkami ohledně financování bytu. Nebude chybět ani pracovník klientských změn.

Bytový komplex Kaskády u Botiče a Zelený Botič je projektem společnosti GEOSAN DEVELOPMENT a nachází se v těsné blízkosti biokoridoru, tedy nedotknutelného cenného přírodního území, jednoho z nejdelších pražských potoků. Společnost nabízí nové byty v Praze i v ostatních lokalitách. Ve výstavbě je projekt Liberty Building v Nuslích a také Byty Svět na Malvazinkách.

Pin It on Pinterest

Share This