V jižním svahu pod rezidenční čtvrtí Hřebenky vedle Kinského zahrady pár minut pěší chůzí od Petřínského vrchu, Malé Strany a Pražského hradu vyrostla během posledních měsíců Rezidence Sacre Coeur2. Určena je především milovníkům historického centra Prahy a lidem s vysokými požadavky na bydlení, kvalitu a maximální komfort. Kromě limitované nabídky dvoupodlažních bytů v prvních dvou patrech nabízí bytové jednotky o velikosti 1+kk až 5+kk a pět luxusních penthousů na střeše objektu.

Úžasné výhledy, kvalita srovnatelná s nejvyššími světovými standardy, nadčasová  a vzdušná architektura, funkčnost v každém ohledu. To vše jsou kritéria, se kterými renomovaní architekti Schindler Seko (4A) přistupovali k návrhu Rezidence Sacre Coeur2. Klidné a zároveň aktivní centrum městské části Prahy 5 nabízí v docházkové vzdálenosti historickou část metropole, obchodní centrum Nový Smíchov, bohatou síť restaurací, kaváren, fitness klubů, dětských hřišť, kulturních a zdravotních zařízení. Výborná je i dopravní dostupnost, na letiště či na golf dojedete za pár minut.

Byty v Rezidenci Sacre Coeur2 vynikají jedinečností navržených dispozic. Každý z bytů má prostorné zádveří s místem pro šatnu nebo vestavěnou šatní skříň, nechybí ani technická místnost pro pračku a úložný regálový systém. Všechny byty jsou členěny na privátní a obytnou zónu. Každá obývací zóna má vlastní WC s umyvadlem, což jistě ocení nejen majitelé bytu, ale i hosté. Byty 3+kk a 4+kk mají ve standardním provedení dvě koupelny, jedna je vždy součástí ložnice. Večerní atmosféru pak podtrhuje možnost příjemného posezení na balkoně nebo terase. Samozřejmostí Rezidence jsou 24/7 recepce, bezpečnostní a kamerový systém a dostatečný počet garážových stání i sklepů a dětské hřiště.

Lofty obecně jsou synonymem pro volnost a prostorovou svobodu. Rezidence Sacre Coeur2 svými lofty dokazuje, že podobný typ bytu může být příjemný i pro rodiny s dětmi, zejména díky zahrádkám, které náležejí ke každému mezonetu. Obývací pokoje s výškou stropu přes pět metrů nabízejí potřebnou „vzdušnost“ i pohled daleko přes Vltavu, zatímco ložnice jsou orientovány do klidové zóny vnitřního atria. Samozřejmostí je velkoplošné prosklení interiéru, vysoký standard provedení a dostatek úložného prostoru, stejně jako příprava pro krb a jacuzzi na terase. Příjemné chvíle teplých letních večerů je možné trávit na zahrádkách nebo terasách, které patří ke každému mezonetu.

Rezidence Sacre Coeur2 získala v rámci soutěže „Czech Real Estate Award“ (Realitní projekt roku) Cenu odborné poroty v roce 2014 a Cenu veřejnosti v roce 2014 a 2015 za městskou část Praha 5.

Pin It on Pinterest

Share This