PRAHA – Výstavba projektu Marina Island developerů Lighthouse Group a Daramis, jenž vyrůstá v místech bývalého holešovického přístavu, pokračuje podle plánu. Dokončení prvních tří budov projektu se předpokládá na jaře 2017 a další dvě budovy budou dokončeny na jaře 2018.

Marina Island cílí na zákazníky, kteří hledají atraktivní místo pro život v těsné blízkosti centra města. Sestává z pěti budov s 347 byty o velikosti 1+kk až 6+kk. V nabídce jsou tři kategorie bytů – Townhouse v prvních patrech je navržen tak, aby co nejvíce připomínal prostornou vilu, zatímco Penthouse v nejvyšších patrech využívá nádherných výhledů na město. Komfortní byty ve 2. až 11. patře poskytují atraktivní bydlení v mimořádné kvalitě. Všechny typy bytů disponují terasou nebo balkonem, Townhouse a Penthouse navíc i přípravou na vlastní bazén.

Obyvatelé projektu Marina Island budou moci pro chvíle odpočinku využívat také privátní park, reprezentativní společenské prostory a fitness studio. „K dnešnímu dni je prodáno 116 bytů z první fáze, které se nacházejí ve třech budovách označených jako B, D a E. Na jaře 2016 zahájíme prodej bytů ve zbývajících dvou budovách A a C, tedy ve druhé fázi. Naši klienti oceňují na projektu Marina Island jeho unikátnost, která z hlediska lokality s výhledem na řeku a zpracování nemá v Praze obdoby. I proto věříme, že o další byty bude ze strany kupujících stejný zájem, jako tomu bylo doposud,“ říká Martin Vachek, ředitel marketingu a prodeje Daramisu.

Pin It on Pinterest

Share This