Mar 21,2020

Dokončovací práce na projektu Rodinné bydlení Na Cibulce jsou již téměř u konce, fasáda je hotová, osazuje se zeleň a pro klienty je k dispozici nový vzorový byt. Nové byty v této lokalitě v sousedství parku Cibulka budou k dispozici na konci letošního jara.

Byty se nacházení v klidné lokalitě Prahy 5 – Košíře, která je oblíbená pro dostatek zeleně a blízkost centra. Velmi dobrá občanská vybavenost je doplněna o školy od mateřských přes základní včetně gymnázia. Nedaleko se nachází nemocnice Motol. Sportovce potěší squashové centrum, tenisové kurty, přírodní koupaliště, golfové hřiště a další sportovní vyžití v blízkém okolí projektu. Nejvíce ale jistě noví majitelé bytů ocení velký přírodní park Košíře-Motol a park Cibulka se stejnojmenným potokem, který přímo navazuje na Rodinné bydlení na Cibulce.

Celkem je v projektu v rámci dvou čtyřpodlažních budov 50 nových bytů o rozloze od 51 metrů čtverečních (2+kk)  po 142 metrů čtverečních (5+kk) ve variantách s terasou či balkonem. Aktuálně je prodáno 60 procent bytů.  Z volných jednotek je možné vybírat, jak byty disponující předzahrádkou, tak byty v posledním patře s výhledem a rozsáhlou terasou. „K dispozici je nyní také nový vzorový byt k nahlédnutí, pokud klienty nezíská okamžitě prostředí projektu, pak jednotlivé byty s krásným výhledem rozhodně,“ doplňuje Denisa Višňovská, partner LEXXUS.

Share This