Mar 21,2020

GeddesKaňka s.r.o., česko-britská architektonická kancelář dokončila hrubou stavbu rezidenčního viladomu v Hloubětíně. Dokončení stavby je plánováno na listopad letošního roku. Viladům, který je projektem společnosti ViladůmHloubětín s.r.o., je rekonstrukcí a rozšířením původního rodinného domu v Hloubětíně na Praze 14.

Po dokončení bude viladům zahrnovat tři rezidenční byty o celkové rozloze 500 metrů čtverečních, s nadstandardní vybaveností, jako jsou soukromé zahrady, zabezpečené parkování a malý bazén. První fáze, která je nyní u svého konce, zahrnovala demolici a rekonstrukci původní budovy a výstavbu nového rozšíření včetně zvýšeného podkroví.

„Práci na viladomu Hloubětín si se spoluautorem Ing. arch. Vladimírem Uzlem velmi užíváme, jelikož jsme měli možnost být zapojeni do každého detailu jeho rekonstrukce, od projektu přes stavební povolení až po prováděcí dokumentaci, včetně interiérů bytových jednotek a případného prodeje. V porovnání s některými z našich větších projektů, jako je prestižní Zlatý Lihovar, je viladům Hloubětín pouze malý projekt, ale využívá celou škálu našich dovedností, přes celkový design, jednání s dotčenými orgány, práci s dodavatelem stavby až po celkové dodání interiérů,“ říká Tomáš Kaňka, ředitel kanceláře GeddesKaňka.

Share This