PRAHA – Developerská skupina Crestyl ve spolupráci s Fakultou umění a architektury Technické univerzity v Liberci vyhlásila designérskou soutěž pro studenty fakult umění a architektury v České republice. Předmětem soutěže je zpracování architektonického návrhu interiéru pro rezidenční projekt Barrandov Hills skupiny Crestyl. Nejlepší soutěžící získají možnost případné realizace vytvořeného projektu.

„Chceme touto soutěží dát příležitost mladým designérům a architektům, a podpořit je v jejich nadcházející kariéře. Mladí designéři dokážou přinést zcela nový pohled a neotřelý přístup jak k celkovému řešení prostoru, tak i k nápaditým a funkčním detailům,“ řekl Tomáš Klíma, vedoucí přípravy projektů developerské skupiny Crestyl.  

Zadáním soutěže je vypracování architektonického řešení a vybavení interiérů bytu v objektu BARRANDOV HILLS, návrh má ve všech ohledech reprezentovat řemeslo architekta, má být výtvarně zdatné, na úrovni současného estetického výrazu. Účelem soutěže je především podpora studentů fakult umění, designu a architektury a přiblížit konkrétní téma, interiér, jako téma aktuální a hodné pozornosti. 

Soutěžní návrhy je možné zasílat do 22. května 2012, následně bude probíhat vyhodnocení odborné poroty, která bude hodnotit kvalitu samotného architektonického řešení a poměr kvality a ceny. V porotě zasedne prof. Ing. arch. akad. arch. Jiří Suchomel, zakladatel liberecké Fakulty umění a architektury, doc. Ing. arch. akad. arch. Zdeněk Fránek, Ing. arch. Jiří Buček a Ing. arch. Tomáš Klíma, vedoucí přípravy projektů skupiny Crestyl. Výsledky soutěže budou vyhlášeny 31. května 2012.

Pro tři výherce je připravena finanční odměna. Autor vítězného návrhu získá 15 tisíc korun, na druhém místě je odměna ve výši šest tisíc korun a pro třetí místo čtyři tisíce korun. Nejlepší soutěžící budou mít navíc možnost, v případě zájmu klientů, vytvořený projekt realizovat a navázat spolupráci se skupinou Crestyl.

Podrobné informace o soutěži, potřebné podklady, soutěžní podmínky i následná prezentace soutěžních prací budou k dispozici na sociální síti Facebook skupiny Crestyl – www.facebok.com/crestyl.cz

Pin It on Pinterest

Share This