Správu a pronájem komplexu atraktivních budov Na Příkopě 23, 25 a 27 v centru Prahy nově zajistí společnost BNP Paribas Real Estate Česká republika, která se zaměřuje na komplexní nemovitostní poradenství po celé Evropě. Nemovitost na jedné z nejvyhledávanějších obchodních tříd v metropoli změnila nedávno majitele. Novým vlastníkem se stal francouzský penzijní fond ERAFP, který do polyfunkčního objektu investoval prostřednictvím společnosti LaSalle Investment Management.

Pro BNP Paribas Real Estate jde o druhého významného klienta na této pražské high street. Už několik let úspěšně zajišťuje správu a rozvoj budovy Myslbek, sestávající z kancelářské části a Nákupní galerie Myslbek. Jejím majitelem je francouzský investiční fond AEW.

Portfolio BNP Paribas Real Estate tvoří v Praze více než 65 tisíc metrů čtverečních kanceláří a maloobchodních prostor. Ty se nacházejí v nejatraktivnějších lokalitách v České Republice. V Praze se jedná vedle Myslbeku a komplexu Na Příkopě 23, 25 a 27 o administrativní objekty Smíchov Gate na Andělu a International Business Center v Karlíně.

Pin It on Pinterest

Share This